آموزش شستشوی ماسک خودتنظیم بکر

 

ماسک خودتنظیم بکر به عنوان یک ماسک مرغوب با فیلتراسیون 80.37 ، از قابلیت شستشو نیز برخوردار است که امکان استفاده مجدد را فراهم میکند .
شستشو باید بدون چنگ زدن و با آب گرم 70درجه سانتی گراد باشد ودرصورت استفاده از مواد شوینده باید از صابون های بسیار ملایم و یا مواد ضد عفونی کننده ای استفاده شود که به بافت پارچه آسیب نرساند.
اما ایمن ترین راه جهت حفظ کارایی فیلتراسیون قرار دادن در آب 70 درجه به مدت 5- 15 دقیقه با توجه به نوع آلودگی در معرض می باشد.


گرامیداشت روز پرستار شهر تبریز با اسپانسری شرکت ظریف پلیمر سپاهان

روز پرستار مصادف با ولادت حضرت زینت (س) ،در شهر تبریز ، سالن همایش بین المللی شهر تبریز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، سازمان نظام پرستاری،دانشکده پرستاری شهر تبریز با حمایت شرکت ظریف پلیمر سپاهان برگزار گردید. این همایش در تاریخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۸ از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۱۳:۰۰ برگزار و از پرستاران نمونه تجلیل به عمل آمد.

در همین راستا شرکت ظریف پلیمر سپاهان، با برپایی غرفه معرفی محصولات ، طیف وسیعی از بازدیدکنندگان و مسئولین را دیدار و با ارائه پک های نمونه پرزنت نمود.

شرکت ظریف پلیمر ، دارای نشان های محتلف استاندارد و گواهی نامه های معتبر از مراجع ذیصلاح توانسته سهم خود را از بازار ایران به دست آورد.


با عنایت پروردگار و کوشش و همت همکاران شرکت ظریف پلیمر، برگ زرین دیگری به افتخارات مجموعه تولید ظریف پلیمر اضافه شد .

کسب نشان ملی استاندارد برای محصولات کیسه ادرار بزرگسالان که با کیفیت و استاندارد های CE بین المللی پای در عرضه تولید انبوه جهت استفاده داخل و صادرات به خارج از کشور نمود.


هفدهمین دوره از نمایشگاه های تخصصی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، زنان و زایمان با حضور Health Asia 2019 در کشور پاکستان – شهر کراچی

شرکت ظریف پلیمر با حضور در این رویداد بین المللی گامی موثر در راستای معرفی و عرضه محصولات سلامت محور به کشور های منطقه و آسیای و اروپا برداشته است. از همین رو ، حضور متعدد شرکت ها در حوزه تجهیزات پزشکی در این نمایشگاه، نقطه عطفی است که بازدیدکنندگان این رویداد میتوانند محصولات باکیفیت برند های بکر و ۳۷ درجه تولیدی شرکت ظریف پلیمر را با سایر رقبا مقایسه کرده و بهره مند گردند.

هدف ظریف پلیمر شرکت در این نمایشگاه ، بدین منظور قرار گرفته که معرفی نماینده ایران در این صنعت به سایر کشور ها و کسب سهم بازار از منطقه و ارز آوری برای کشور جمهوری اسلامی ایران بوده است.

این نمایشگاه در تاریخ ۲-۴مهرماه ۱۳۹۸ (۲۴-۲۶ September) افتتاح و به مدت ۳ روز دایر می باشد.

در ادامه اطلاعات تکمیلی در تار نمای شرکت ظریف پلیمر قرار خواهد گرفت.