در شرکت ظریف پلیمر مهارت هایی گرد هم آمده اند تا بتوانند با طراحی، تامین و توزیع محصولات سلامت محور و گرفتن بیشترین سهم بازار ممکن آزمایشگاه و مرکز درمانی را به بهترین محل برای تشخیص و درمان تبدیل کنند.

درباره ظریف پلیمر سپاهان

مقدمه

شرکت ظریف پلیمر سپاهان  یکی از بزرگترین‌ و مدرنترین‌ شرکت های تولیدی در حوزه تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در‌ کشـور‌ است‌ که‌ به‌ منظور تولید انبوه‌ تجهیزات تخصصی و عمومی پزشکی ، آزمایشگاهی، دندانپزشکی و مامایی را احـداث‌ و در سال‌ ۱۳۷۴ مورد بهره‌ برداری‌ قرار گرفت.

این‌ شرکت در ۲ موقعیت جغرافیایی (شهر مبارکه و شهرضا) شهر اصفهان بنا نهاده تا پوشش منطقه ای و کارافرینی را بعمل آورد.

شرکت ظریف پلیمر سپاهان، از سال ۱۳۷۴ در زمینه تولید محصولات پلیمری مورد استفاده در پزشکی آغاز به کار نموده است. این شرکت فعالیت خود را بر روی تولید و عرضه این محصولات با کیفیت مطلوب متمرکز نموده و سپس در جهت کسب رضایت، اعتماد و اطمینان مشتریان خود، بهبود عملکرد سازمانی و با هدف رعایت و اجرای الزامات و قوانین بین المللی مرتبط با محصولات پزشکی و سیستم مدیریت کیفیت را بر اساس استانداردهای ISO9001:2015 و ISO13485:2016 در سطح سازمان مستقر و اجرا نموده است.

این شرکت با پیاده سازی الزامات شرایط خوب تولید (GMP)، ایجاد اتاق تمیز (Clean Room) و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت (ISO13485) موفق به اخذ مجوز های مربوطه از اداره کل تجهیزات پزشکی شده است. همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا و مواد اولیه مرغوب محصولاتی با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماید.

از طرفی در چند دهه اخیر بیش از هر زمان دیگری علوم و تکنولوژی با سرعت بیشتری پیشرفت نموده است؛ لذا از آنجایی روند توسعه اقتصادی و اجتماعی یک کشور را منابع انسانی آن کشور تعیین میکند، شرکت ظریف پلیمر سپاهان کوشیده است با آموزش های مستمر و بروز، دانش فنی نیروهای خود را همگام با تکنولوژی افزایش دهد.

و اینک با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه و دانش سرمایه انسانی، شرکت ظریف پلیمر سپاهان توانسته است فعالیت خود را علاوه بر بازارهای داخلی، در بازارهای بین المللی نیز گسترش دهد.

حضور مستمر شرکت ظریف پلیمر سپاهان در رویداد های داخلی و خارجی و جذب دانش های بروز برآن داشته که از تمامی پتانسیل خود بهره برده و جایگاه خود را در بین تولید کنندگان داخلی و خارجی تثبیت نماید.

سرمایه انسانی ظریف پلیمر سپاهان

شرکت ظریف پلیمر سپاهان با اتکا به دانش و تجربه خود و جذب سرمایه انسانی توانسته در امر فرآیندی و اجرای تخصص های مرتبط در حوزه فعالیتی ، گامی موثر در راستای تولیدات ملی و ارائه بهترین کیفیت در بازار را عرضه بدارد.

تـیم موسس اولیه

دکتر سید مهدی احمدی و مهندس علی اکبر احمدی

1374

آغاز به کار آقایان مهندس قاسمی و مهندس احمدی

1374

راه اندازی کارخانه

1375

آغاز تولید محصولات پزشکی

1376

آغاز تولید محصولات آزمایشگاهی

1377

آغاز تولید محصولات پیشگیری از انتقال بیماری های نازوکامیال

1381

کسب گواهی۹۰۰۱ ISO مدیریت کنترل فرایند

1382

تاسیس واحد استریلیزاسیون

1383

کسب گواهی ۱۳۴۸۵ ISO برای مدیریت کیفیت محصولات پزشکی

1385

آغاز صادرات

1386

ساخت کلین روم

1387

طراحی اسپکلوم طرح دلفین

1398

اخذ گواهی CE

1398

استاندارد اجباری از سازمان استاندارد کشور

اصلی ترین فعالیت ظریف پلیمر

چشم انداز

شرکت ظریف پلیمر سپاهان در چشم انداز ۱۴۰۰ بزرگترین تولیدکننده تجهیزات چهارگانه بیمارستانی در ایران است که ۵۰ درصد از کل نیاز مراکز درمانی کشور را تولید می نماید. ما با اتکاء به قدرت تولید، کیفیت عالی و سرعت پاسخگویی برترین صادرکننده تجهیزات چهارگانه بیمارستانی به کشورهای همسایه در چشم انداز ۱۴۰۰ بوده است.

ارزش های شرکت

ظریف پلیمر بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.

  • تولید نوآورانه و با کیفیت مطابق با خواسته مشتری با قیمت مناسب
  • تهیه و بهره برداری از مواد دسته اول
  • تولیدات محصولات سلامت محور
  • ایجاد انگیزه رقابت تولیدات در سطح کشور
  • بهره گیری از کارشناسان مجرب و صاحب اندیشه
  • پاسخگویی سریع به درخواست مشتری
  • صداقت و درستکاری در کلیه امور